KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8067014
nr 806 7014
Blandteknik
signerad, P Jenkins, 50 x 72, Komposition med fiskar
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:19:07
500 kr
200 kr
350 kr
500 kr
600 kr